TIRX TX24P4M17/8 8 GB DDR4 2400 MHz CL17 Ram

Ürün tüm AMD ve Intel işlemcilere uyumludur.

Tir-X Masaüstü ve Dizüstü Bellekleri

TirX®, masaüstü ve dizüstü bellekler; ideal, güvenilir ve yüksek performanslı olmakla beraber yurt içinde garanti desteği sunan ürünlerdir.

Günümüzde son kullanıcılar tarafından sistemlerinde yaygın olarak kullanılan Windows® 7 ve Windows® 8 işletim sistemlerinde verimli şekilde çalışabilmek için en az 2GB toplam bellek kapasitesi kullanılması önerilir. En yüksek başarım ve kapasite için Çift kanal (Dual Channel), Üçlü Kanal (Triple Channel) ve Dörtlü Kanal (Quad Channel) Kit ürünler kullanılabilir. Kullanıcılar sistemlerini ortalama olarak 3 yıl ve daha üzeri süre kullanmaya devam etmektedirler. Uygulama ve işletim sistemleri bu süre içinde geliştikçe daha yüksek bellek kapasitesine ihtiyaç duymaktadır.

Tüm Tir-x bellek modülleri % 100 test edilmiştir.

Kategoriler:
CAS Hızı 17 ns
Kullanım Tipi DDR4
Ram Hızı 2400 MHz
Ram Kapasitesi 8 GB
Uyumlu Sistemler Masaüstü ( Intel ve AMD işlemcilere Uygun)

Diğer

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu TX24P4M17/8

Neden Tir-X Tercih Edilmeli ?

Bilgisayar bileşenleri konusunda uzun süren ARGE çalışmaları neticesinde firmamız en iyi DRAM kaynaklarını araştırmış, en yüksek performans ve en az maliyetle oluşturulabilecek ürünleri sizler için belirlemiştir.

Tir-X Markalı Ram Hangi Çipi (DRAM) Kullanmaktadır ?

Tiir-X logolu ürünler, dünyanın en iyi DRAM üreticilerinden olan  Micron, SK Hynix, Powerchip, Nanya firmalarının DRAM modüllerini kullanmaktadır. Ram için en önemli nokta DRAM’lerdir. Piyasada en çok bilinen ve yüksek fiyatla satışa sunulan Ram’lerin Tir-X ürünlerinden tek farkı üzerindeki marka etiketleridir. Öyleyse neden daha fazla ödeyesiniz ?

Tir-X ürünleri Yurt içi garanti ve servis imkanı sunmaktadır.   

Yurt içinde  Garanti ve Servis demek, yaşadığınız herhangi bir sorunda karşınızda Marka sahibi firmayı muhatap bulabileceğiniz anlamına gelir. Çözüme çok daha hızlı ve etkin şekilde ulaşmanız mümkün olacaktır. Rakiplerimizin dezavantajlı olduğu bu noktada Tir-X olarak maksimum 7 iş günü içerisinde servisimize gelen ürünü sonuçlandırmaktayız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“TIRX TX24P4M17/8 8 GB DDR4 2400 MHz CL17 Ram” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button